This is an example of a HTML caption with a link.
   

 

 

 

     
 

   Foto galerija

Dani jabuke 25.10.2013.

Posjeta ZOO vrt 24.10.2013.

Sadnica 30.10.2013.

Predstava  05.11.2013..

Dobrodoslica u OMS  2013.

Priredba prvacici 02.09.2013.

Bajramska priredba 25.10.2012.

Bozicna priredba 24.12.2012.

Dan drzavnosti 25.11.2012.

Dan ucitelja Etno avlija 5.10.2012.

Donacija hrane za Merhamet 31.10.2012.

Kosarka takmicenje 06.04.2015.

Pisci u nasoj skoli Simo Esic 22.10.2012.

Novogodisnji koncert OMS 30.12.2013.

Festival CIVITAS 25.10.2014.

Maskembal u nasem gradu 31.12.2013.

Priznanje penzionerima

Radionica Otahari 15.10.2012.

GHB biblioteka 29.10.2014.

Sportsaki dan 08.10.2012.

Ucenik generacije 2013.god.

Najbolji ucenici 2013.

Folklorni susreti

Dan skole 2013.

   

   Izdvojeno


 

 
Email Form

 


 

 


 

Copyright ©2013 prva-osnovna.com.ba        All rights received.